Iga Gospodarczyk

adwokat | manager

  1. vCard
  2. +48 22 538 91 15-16
  3. +48 22 538 91 76
  4. igospodarczyk@kancelariaprawnicza.com.pl

Specjalizacje

  • Prawo Handlowe i Korporacyjne
  • Rozwiązywanie Sporów
  • Prawo Ubezpieczeń
  • Prawo Technologii
  • Nieuczciwa Konkurencja
 

Iga Gospodarczyk jest adwokatem.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Prokuraturze Rejonowej dla Wrocławia-Śródmieścia, a także podczas pracy w jednej z renomowanych wrocławskich kancelarii adwokackich, gdzie świadczyła pomoc prawną z zakresu prawa autorskiego, prawa karnego oraz szeroko rozumianego prawa cywilnego i handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi prawnej spółek oraz osób prowadzących działalność gospodarczą w ramach branży budowlanej i telekomunikacyjnej.

Aktualnie, w ramach pracy Zespołu Kancelarii, zajmuje się bieżącą obsługą spółek z branży elektronicznej i budowlanej, jak również świadczy pomoc prawną Klientom Kancelarii działających w sektorze ubezpieczeń.

 

Iga Gospodarczyk jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W trakcie studiów uczestniczyła w działalności studenckich kół naukowych, była aktywnym uczestnikiem konferencji międzynarodowych, skupiając swoje zainteresowania badawcze wokół powiązania postępowania karnego z prawem nowych technologii. Udzielała także darmowych porad prawnych w ramach Uniwersyteckiej Poradni Prawnej, gdzie również koordynowała działalność sekcji formularzowej.

Z Kancelarią jest związana od czerwca 2013 r. Posługuje się językiem angielskim.